Paletari ne gjendje te shkelqyshme

Shitet nga: Paletar 10 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes paletarin ne gjendje te shkelqyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim