Shes cisternen e plinit 2500 l

Shitet nga: Sabri 30 Gsh 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes urgjent cisternen e plinit 2500 l ne gjendje te regullt e perdorur 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim