shiten makina te ndryshme .

Shitet nga: bujar 22 Tet 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten furra dhe gjesende te ndryshme siq shihen dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim