shitet paketuesja per paketimin e kavanozave

Shitet nga: sami 18 Sht 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
paketuesja eshte e re e pa perdorur ben paketimin kavanozave te gjitha llojeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim