Maqinen per larje te veturave

Shitet nga: Erdin 01 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Maqina eshte ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim