LIRE APARAT PER ESPRESSO ME MULLI

Shitet nga: Fisnik 06 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin per espresso me mulli ne gjendje shume te mire.. Eshte me kapacitet 5 kafe pernjehere... Per detaje me kontaktoni ne nr. Tel .049167727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim