SHES BOCE PLINI

Shitet nga: Sabri avdiu 12 Gsh 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent bocen e plini 2500 l qmimi simbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim