BIZNES I VOGËL FAMILJAR - MAKINË PËR PAKETIM

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

917 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinën gjysëmautomatike për paketimin e sheqerit 3 - 5 gr
( për kafe ), kripë, konzervans, bakinë, biber, " vegeta "...
Sipas nevojës makina mund të paketojë edhe artikuj tjerë në
granulacion kokër të imtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim