Flia me porosi

Shitet nga: flija me porosi 10 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pjekim flija me porosi.. fliat pregaditen me maz bjeshke dhe taze .. ne qdo kohe qe ju deshironi.. tepsia eshte e madhesise 50 cm .. flia me vaj dhe me maz 12 euro ndersa me maz dhe me masllac 13 euro .. per porosi mund te kontaktoni ne nurmat e telefonit 049 258 577 dhe 044 472 222

TRANSPORTI BRENDA MITROVICES GRATISS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim