Fontanen per limunad

Shitet nga: Jesha 02 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fontanen per limunad fontana eshte ne gjendje te mire te punes ftofsh shume mire dhe ska as nje djefekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim