Fritez per pomfrit

Shitet nga: ilmi 28 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes fritezen per pomfrit ne gjendje shume te mir shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim