Furë per pica

Shitet nga: Furrë per pica 12 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet fura per pic e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim