Furra dhe Karriget

Shitet nga: Dardan 24 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Furra ne gjendje shume te mire dhe elementet percjellset per piceri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim