Furra per pjekjen e picave

Shitet nga: Furra 30 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren per pjekjen e picave e re.
Ne gjendje perfekte as nje defekt vjen se bashku me disa ene per pica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim