Invertar per qebaptore

Shitet nga: besarta 25 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ftohes per qebaptore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim