Invertarin e pizzeris komplet

Shitet nga: jeton 09 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
invertar per pizzeri komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim