Karika dhe tavolina per teras ( U SHITEN )

Shitet nga: bujar 25 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
10 tavolina me nga 4 karika per kafiteri ose restaurante per teras.
jan shum te pershtatshme dhe shum te qendrueshme nuk marin shum hapsire ..
karikat dhe ksntrukti I tavolinave jane te hekurit ndersa drasat e tavolinave jan mediapan ..
nese I merni te gjitha komplet qmimi eshte 1000 per 10 komplete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim