Mikseri per pica

Shitet nga: Mikser per pica 14 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet mikseri per pica i pa perdorur 20 kilogramesh cmimi me marrëveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim