SHES FUR BUKE italiane

Shitet nga: Sabri Avdiu 12 Gsh 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent FURE Buke italiane kater etazhe me plin si dhe gjithe inventarin e fures qmimi simbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim