Separe per lokale

Shitet nga: Lokali 10 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes separe per lokal per me shum na informoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim