Skar plini fortez

Shitet nga: Granit hajra 16 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisje nga jasht per kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim