TOSTERA TE TE GJITHE LLOJEVE

Shitet nga: Nexhat 01 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM TOSTERA TE GJITHE LLOJEVE ME RRYME DHE ME PLIN ,GARANCION 12 MUAJ.

O44 205 539

inox inoks skara me plin skar tost toster furra pizza pica kamin kamina fritez friteza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim