Tavolina dhe karrige per kafiteri

Shitet nga: Adi 17 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 9 tavolina dhe
42 karrige per Restoran apo kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim