Tavolina e punes me ftofje

Shitet nga: Hekuran 15 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet
Shitet tavolina e punes me ftofje shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim