furre buke - Prese digitale per buke

Shitet nga: ffita 01 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
prese per buke dhe pjekurina tjera ! import gjerman.

Plus ka ni sharre te pa perdorur rezerv.qe kushton 150€
Posedon edhe uljen e vet per ndrrimin e mundshem.

Ndrrim i mundshem me gjenerator ose caddy vetur etj
Ne Gjermani ka vleren 2500 €

Viber +38649215265
Email; ffita@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim