inventar per lokal ose kafiteri

Shitet nga: gzim 15 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes inventarin per lokal ose kafene inventari pothuajse esht i rri ket seZon u perdor vetem 2 muaj esht komplet me te gjitha senet mu mka kushtu 5400 euro krejt kjo po nuk me duhet se e kom mbyll inventari esht ne lokal mundeni me pa edhe vet per me copa mos me thirni hiq veq komplet kush don flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim