2 Rafta te mesit per dyqan

Shitet nga: Meti Market 28 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes 2rafta te mesit per dyqane ose depo.
Gjatesia e nje rafti eshte 3metra i gjatë dhe 1.3metra i gjerë.Raftat jan te punuara nga metali dhe druri
çmimi per nje raft eshte 100E.
Per me shum informata mund te kontaktoni ne TEL nr;049103223 ose ne VIBER +38649103223.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim