2 Rafta te mesit per dyqan

Shitet nga: Meti Market 04 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes 2rafta te mesit per dyqane ose depo.
Raftat jan me gjatesi 3metra dhe gjeresi 1.3metra.
Cmimi per cop eshte 100E
Nr i Kontaktit ; 049103223 ose viber ; +38649103223
Nese i mer te dyja 150E dmth 75euro per cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim