Frigorifer per fast food

Shitet nga: Ridvan 09 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes Frigoriferin dhe tosterin me nje qmim te volitshem
Me kontaktoni edhe ne viber me te njetin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim