Frigorifer

Shitet nga: elvir 09 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
2 frigorifer madhesia e tyre eshte 1.20 m dhe tjetri eshte 1.50m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim