Kukulla për Reklamim veshjeje !

Shitet nga: Vebi 09 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shesë disa lloj modele të kukullave , pasqyrë te madhe si dhe pasqyrë për këpuca .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim