Makin per regullimin e gjamave te ballkanit

Shitet nga: xxxxxxxx 21 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes ket makin dhe disa paisje percjellse kjo makin eshte e re shum pak e perdorne per ma shum muni me thir ne telefon dhe shiqoni foton per qka eshte fjala.e ka metrem edhe digjital edhe normal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim