Shitet inventari i Butikut

Shitet nga: B.K 19 Dhj 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet i gjithe inventari i butikut me gjithe kukulla.
Kukullat kan qmim 75€ copen.
4 Kukulla
1 Tavolin e madhe
1 Tavolin/Shank
Dhe Raftat/Regallat
Per me shume info na kontaktoni ne nr. E telefonit poashtu dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim