Vitrina dhe Tosteri

Shitet nga: Ridvani 26 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes Vitrinen per Qebaptore ose Fast Food etj eshte shume pak i perdorur qmimi i voliteshem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim