Makina kopjuese

Shitet nga: shemi 26 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për zyrë
Shes makina kopjuese te firmes Canon modeli NP 3025 dhe Ricoh FT 4480. Nevoitet pastrimi sepse kan nejt pa perdor. Qmimi shume i volitshem. Bej edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim