shiten

Shitet nga: ladi 14 Shk 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Shesh lojërash
Shiten urgjent 10 Sony ps3 me multiman, 10 Tv 42inç (1 vit e 9 muaj garancion), si dhe uleset se bashku me mbajteset per Sony. Cmimi sipas marreveshjes. Per me shume info kontaktoni ne keta nr tel: 049898819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim