GJITH INVENTARI KOMPLET

Shitet nga: lulzim hasani 14 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
SHITET I GJITH INVENTARI : Bilaro nr 8 Pikado LOWEN Futboll ( rrakataqi ) Sony3 2copa edhe 1 sony2 te gjith me hardiska 3 tv pllazma 32 inq 9 PC te gjith ne gjendje te regullt dhe te gjith jon per conte strike plus serveri dhe te gjith mausat jon microsoft 1.1 Gjeneratori 6 Megavat dizell Te Gjitha paisjen jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim