Shitet arka (kasa) per marketa dhe restorant

Shitet nga: adem 28 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shitet arka (kasa) per marketa dhe restorant ne gjendje te mire shume pak e perdorur


tel 044 307925 049551704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim