Ulse

Shitet nga: egzon 19 Maj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes 5 ulese per nga dy persona jane ne gjendje shume te mire si dhe shum pak jon te perdorura,pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim