IZOLIMI 'NOTI' bejm termo dhe hidroizolime prof..

Shitet nga: FATMIR RAMA 16 Qer 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
IZOLIMI NOTI KRYEN KETO PUN

BEJM TERMO DHE HIDROIZOLIME NE MENYR PROFESIONALE BODRUMET ,TERASAT , BANJOT SI DHE

KULMET E RRAFESHTA TE SHTEPIAVE ME MATERIALE TONAT OSE VETEM PUN DORE SIPAS

MARVESHJES JU MIRPRESIM NE KETA NR .044 934 456 049 272 290

ME RESPEKT NGA , FATMIR RAMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim