Call agent

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Time Company 24 Krr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë punëtorë/e që kanë njohuri të gjuhës: Gjermane

Ofrojmë:
Mbi 20 Vende të reja pune si Agjent
Telefonik i gjuhes Gjermane dhe nje Teamleider

-Projekti Umfrage-Marktvorschung

-Kualifikimi dhe Kriteret:

• Te kete njohuri komunikimi te gjuhes Gjermane

• Te kete njohuri elementare në Kompjuter

• Te posedoj aftesi per te zbatuar pergjegjesite e tyre dhe realizimin e objektivave te kompanisë

• Te jene te perpikt dhe korrekt ne pune

• Te kene aftesi per te punuar ne grupe

Detyrat dhe pergjegjesite do tu behen te ditur gjat intervistes

Paga: Fikse + provizioni + Bonuse
Ju pret nje vendpunim i sigurt dhe afatëgjatë.
Paga më e mirë dhe më e sigurtë në Treg

Orari i punes është nga e Hëna deri të Shtunen Prej orës 09:00-16:30
Shtunen prej 09:00-15:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim