Elma Color

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elma Color 28 Gsh 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Përshkrim i sendit:
Elma Color Mitrovice Kryj keto Pun......
Renovime te Shtepijave te Vjetra...
Ngjyrosje(Moler) .....
Fasad......
Glet ......
Stiropol (Termo Izolim) i Mbrenshum dhe i Jashtum....Ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim