Gur Punues

Shitet nga: Bajram 10 Qer 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Punojm te gjitha punet me gur.punojm,labidar dhe varreza.punojm,fontana,qeshme qymer,rrath.dekorojm mure te brenshme dhe te jashtme.sipas deshires tuaj me marrveshje 044 290021 ose 049290021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim