Instalime te rrymes

Shitet nga: leli 03 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Bejm istalimin e rrymes ne shtepi banesa objekte me qmim shum te volitshem dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim