Kerkoi pun jam mjeshter per termo izolime dhe fa..

Shitet nga: hetem 27 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
kerkoi pun jam mjeshter per termo izolim dhe fasad etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim