Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qn..

Shitet nga: imer 18 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntorv i nje firme per instalim te ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim