Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

Shitet nga: imer 10 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor instalim ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim