Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

Shitet nga: imer 23 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor i nje firme per instalim te ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim