Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

Shitet nga: imer 03 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor i nje firme per instalim te ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamatu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim