Kerkojm agjenta qe e njohin gjuhen Gjermane ne M..

Shitet nga: Shaip 19 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kerkojm agjenta qe e njohin gjuhen Gjermane ne Mitrovice

Kushtet e Punes

– Të flasë rrjedhshëm gjuhen Gjermane/obligative
– Të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikimi
– Të ketë eksperiencë në punë

Kushte te volitshme, page fikse si dhe provizione.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim